MALOWANIE INTUICYJNE

Malowanie intuicyjne, to malowanie sercem.

To znaczy, że przy mojej pomocy jesteś w stanie poznać i zastosować Sztukę Wed (Vedic Art), czyli starożytną praktykę pomagającą w naturalny i lekki sposób przebudzić w sobie wewnętrzną siłę tworzenia, która drzemie w każdym człowieku.

Sztuka Wedy opiera się na spontanicznym rysowaniu lub malowaniu, podczas którego nie liczy się, technika ani umiejętności. To droga do osiągnięcia wyższej świadomości poprzez tworzenie, nie wymagające żadnych zdolności, ani podstaw warsztatowych.
Jest to indywidualny proces, poprzez który można wyrazić własną indywidualność bez jakichkolwiek oczekiwań i wymagań.
Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie otworzyć swoje wnętrze i dostrzec w nim wszystkie twórcze możliwości, jakie w nas drzemią.
Wtedy też powstaje obraz, prosto z naszego wnętrza, które jest odzwierciedleniem samego procesu tworzenia. Nie uczymy się technik malowania lub sposobów odwzorowywania otaczającej nas natury, ale przelewamy na płótno istotę procesu tworzenia.

Wszystkie materiały potrzebne do tworzenia przygotowuję ja, a Ty przeznaczasz jedynie 3 lub 4 godziny Twojego życia, które przejdzie pozytywną transformacje.

Zajęcia dla grup: min 3 osoby